Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.08.2021 > 10:05 Versiunea pentru printare
Marți, 24 august 2021, ora 10:05

Subiect vot: Programul de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati
- prezenți:91 - 42 31 4 5 9
- voturi pentru (DA):91 - 42 31 4 5 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexandru Victoria-Violeta PNL DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apostol Alin-Gabriel USR DA
6. Ardelean Ben-Oni PNL DA
7. Atanasiu Onuț Valeriu PNL DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PNL DA
10. Barbu Costel PNL DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Băltărețu Viorel USR DA
13. Berescu Monica-Elena USR DA
14. Blaga Daniel-Codruț USR DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Bola Bogdan-Alexandru PNL DA
17. Bota Călin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Cambera Oana-Alexandra USR DA
21. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
22. Chira Claudiu-Martin PNL DA
23. Ciofu Cătălina PNL DA
24. Cristian Brian USR DA
25. Crușoveanu Marian PNL DA
26. Dancă Ionel PNL DA
27. Dehelean Silviu USR DA
28. Fădor Angelica PNL DA
29. Fălcoi Nicu USR DA
30. Feodor Silviu Minoritati DA
31. Gál Károly UDMR DA
32. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
33. Gheba Daniel-Sorin USR DA
34. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
35. Giugea Nicolae PNL DA
36. Giurgiu Adrian USR DA
37. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
38. Hărătău Elena PNL DA
39. Ibram Iusein Minoritati DA
40. Ichim Cristian-Paul USR DA
41. Ilie Victor USR DA
42. Ivănuță Cristian-Daniel AUR DA
43. Kelemen Attila UDMR DA
44. Könczei Csaba UDMR DA
45. Lazăr Ion-Marian USR DA
46. Lazăr Teodor USR DA
47. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
48. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
49. Mărculescu Dumitru PNL DA
50. Miftode Marius-Andrei USR DA
51. Miruță Radu-Dinel USR DA
52. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
53. Moisin Radu-Marin PNL DA
54. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
55. Morar Olivia-Diana PNL DA
56. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
57. Murariu Oana USR DA
58. Nacov Gheorghe Minoritati DA
59. Nagy Szabolcs UDMR DA
60. Özmen Oana-Marciana USR DA
61. Panait Radu USR DA
62. Păunescu Silviu-Titus AUR DA
63. Pecingină Gheorghe PNL DA
64. Plăiașu Gabriel PNL DA
65. Pop Rareș Tudor USR DA
66. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
67. Prună Cristina-Mădălina USR DA
68. Prunean Alin-Costel USR DA
69. Rizea Cristina Camelia USR DA
70. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
71. Roman Florin-Claudiu PNL DA
72. Sărmaș Ioan-Sabin PNL DA
73. Seres Dénes UDMR DA
74. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
75. Stancu Ionel Minoritati DA
76. Stângă George-Cătălin PNL DA
77. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
78. Stoica Diana USR DA
79. Șerban Gianina AUR DA
80. Șovăială Constantin PNL DA
81. Ștefan Ion PNL DA
82. Tanasă Dan AUR DA
83. Tănase Antonel PNL DA
84. Tătaru Nelu PNL DA
85. Terente Eugen USR DA
86. Thellmann Christine PNL DA
87. Trăilă Cristina PNL DA
88. Tuță George-Cristian PNL DA
89. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
90. Vîlceanu Dan PNL DA
91. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 19 ianuarie 2022, 7:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro