Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.08.2021 > 10:03 Versiunea pentru printare
Marți, 24 august 2021, ora 10:03

Subiect vot: Vot test
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati
- prezenți:77 - 33 27 4 5 8
- voturi pentru (DA):76 - 33 26 4 5 8
- voturi împotrivă (NU):1 - - 1 - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexandru Victoria-Violeta PNL DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Ardelean Ben-Oni PNL DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Balint Liviu-Ioan PNL DA
7. Barbu Costel PNL DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Băltărețu Viorel USR DA
10. Berescu Monica-Elena USR DA
11. Blaga Daniel-Codruț USR DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bola Bogdan-Alexandru PNL DA
14. Bota Călin-Ioan PNL DA
15. Burciu Cristina PNL DA
16. Calista Mara-Daniela PNL DA
17. Cambera Oana-Alexandra USR DA
18. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
19. Chira Claudiu-Martin PNL DA
20. Ciofu Cătălina PNL DA
21. Cristian Brian USR DA
22. Crușoveanu Marian PNL DA
23. Dancă Ionel PNL DA
24. Fălcoi Nicu USR DA
25. Feodor Silviu Minoritati DA
26. Gál Károly UDMR DA
27. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
28. Gheba Daniel-Sorin USR DA
29. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
30. Giugea Nicolae PNL DA
31. Giurgiu Adrian USR DA
32. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
33. Hărătău Elena PNL DA
34. Ibram Iusein Minoritati DA
35. Ichim Cristian-Paul USR DA
36. Ilie Victor USR DA
37. Kelemen Attila UDMR DA
38. Könczei Csaba UDMR DA
39. Lazăr Ion-Marian USR DA
40. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
41. Lőrincz Ștefan-Iulian USR DA
42. Miftode Marius-Andrei USR DA
43. Miruță Radu-Dinel USR DA
44. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
45. Moisin Radu-Marin PNL DA
46. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
47. Morar Olivia-Diana PNL DA
48. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
49. Murariu Oana USR DA
50. Nagy Szabolcs UDMR DA
51. Özmen Oana-Marciana USR NU
52. Panait Radu USR DA
53. Păunescu Silviu-Titus AUR DA
54. Pecingină Gheorghe PNL DA
55. Plăiașu Gabriel PNL DA
56. Pop Rareș Tudor USR DA
57. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
58. Prună Cristina-Mădălina USR DA
59. Prunean Alin-Costel USR DA
60. Rizea Cristina Camelia USR DA
61. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
62. Roman Florin-Claudiu PNL DA
63. Seres Dénes UDMR DA
64. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
65. Simion George-Nicolae AUR DA
66. Stancu Ionel Minoritati DA
67. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
68. Stoica Diana USR DA
69. Șerban Gianina AUR DA
70. Șovăială Constantin PNL DA
71. Tanasă Dan AUR DA
72. Tănase Antonel PNL DA
73. Tătaru Nelu PNL DA
74. Terente Eugen USR DA
75. Thellmann Christine PNL DA
76. Tuță George-Cristian PNL DA
77. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 19 ianuarie 2022, 7:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro