Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2008 > 13:48 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2008, ora 13:48

Subiect vot: Vot final
PL 60/2008 pentru modificarea și completarea Legii nr.302/2004 privind cooperarea judiciară internațională în materie penală
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:204 73 29 14 45 15 5 14 9
- voturi pentru (DA):204 73 29 14 45 15 5 14 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronescu Ecaterina PSD DA
9. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
12. Bădălău Niculae PSD DA
13. Băluț Lucian PSD DA
14. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
15. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
16. Becșenescu Dumitru - DA
17. Bentu Dumitru PSD DA
18. Bivolaru Ioan PSD DA
19. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
20. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
21. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
22. Bónis István UDMR DA
23. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
24. Brînză William Gabriel PD-L DA
25. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
26. Buciu Angela PRM DA
27. Buciuta Ștefan Minoritati DA
28. Buda Daniel PD-L DA
29. Buda Ioan PSD DA
30. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L DA
31. Burnei Ion PSD DA
32. Bușoi Diana Maria PD-L DA
33. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
34. Canacheu Costică PD-L DA
35. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
36. Călin Ion PSD DA
37. Câmpanu Liviu PNL DA
38. Chiper Gheorghe PSD DA
39. Chiș Filonaș PSD DA
40. Cindrea Ioan PSD DA
41. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
42. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
43. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
44. Cocrea Olguța - DA
45. Constantinescu Anca PD-L DA
46. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
47. Cristea Ioan PNL DA
48. Cutean Vasile Emilian PSD DA
49. Dragomir Gheorghe PNL DA
50. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
51. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
52. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
53. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
54. Dumitriu Mihai PSD DA
55. Dușa Mircea PSD DA
56. Duțu Stelian PD-L DA
57. Ehling Elena PSD DA
58. Erdei Dolóczki István UDMR DA
59. Faina Constantin PNL DA
60. Fenechiu Relu PNL DA
61. Firczak Gheorghe Minoritati DA
62. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
63. Fuia Stelian PD-L DA
64. Furo Iuliu Ioan PRM DA
65. Gabor Gheorghe PNL DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
68. Găleteanu Monalisa PSD DA
69. Georgescu Filip PSD DA
70. Gerea Andrei Dominic PNL DA
71. Giurgiu Mircia - DA
72. Grigore Dan PC DA
73. Grosaru Mircea Minoritati DA
74. Gubandru Aurel PSD DA
75. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
76. Hanganu Romeo Octavian - DA
77. Hoban Ioan PNL DA
78. Hrebenciuc Viorel PSD DA
79. Iancu Iulian PSD DA
80. Ifrim Mircea PRM DA
81. Igaș Traian Constantin PD-L DA
82. Ignat Miron Minoritati DA
83. Ilie Cristian PD-L DA
84. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
85. Ionescu Daniel PD-L DA
86. Iordache Florin PSD DA
87. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
88. Iriza Marius PRM DA
89. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
90. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
91. Kelemen Hunor UDMR DA
92. Kerekes Károly UDMR DA
93. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
94. Lakatos Petru UDMR DA
95. Lambrino Radu PD-L DA
96. Liga Dănuț PD-L DA
97. Macaleți Costică PSD DA
98. Magheru Paul PRM DA
99. Manda Iulian Claudiu PSD DA
100. Manolescu Oana Minoritati DA
101. Manta Pantelimon PNL DA
102. Marin Constantin PSD DA
103. Martin Eduard-Stelian PSD DA
104. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
105. Máté András-Levente UDMR DA
106. Matei Cătălin Lucian PSD DA
107. Mazăre Alexandru PSD DA
108. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
109. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
110. Mătușa Tudor PRM DA
111. Merce Ilie PRM DA
112. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
113. Micle Ioan Radu PNL DA
114. Micula Cătălin PNL DA
115. Mihalache Sorin Dan PSD DA
116. Mircovici Niculae Minoritati DA
117. Mironescu Laurențiu PD-L DA
118. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
119. Mitrea Manuela PSD DA
120. Mocanu Alexandru PD-L DA
121. Mocanu Vasile PSD DA
122. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
123. Mohora Tudor PSD DA
124. Moisoiu Adrian PRM DA
125. Moldovan Emil Radu PSD DA
126. Momanu Corneliu PD-L DA
127. Munteanu Ioan PSD DA
128. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
129. Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen UDMR DA
130. Nassar Rodica PSD DA
131. Năstase Adrian PSD DA
132. Nechita Aurel PSD DA
133. Nedelcu Gabriela PSD DA
134. Nicolicea Eugen PSD DA
135. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
136. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
137. Nistoran Dorin-Liviu - DA
138. Oancea Viorel PD-L DA
139. Ovidenie Costel - DA
140. Pavelescu Aurelian - DA
141. Păun Nicolae Minoritati DA
142. Petrea Constantin PD-L DA
143. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
144. Podgorean Radu PSD DA
145. Ponta Victor-Viorel PSD DA
146. Popa Cornel PNL DA
147. Popa Daniela PC DA
148. Popa Nicolae PNL DA
149. Popescu Corneliu PD-L DA
150. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
151. Pupeză Viorel PC DA
152. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
153. Pușcă Mircea Valer PNL DA
154. Radan Mihai Minoritati DA
155. Rădulescu Cristian PD-L DA
156. Rogin Marius PD-L DA
157. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
158. Rus Ioan Aurel PRM DA
159. Rusu Liviu Alin PSD DA
160. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
161. Rusu Valentin PD-L DA
162. Sanda Victor PSD DA
163. Săniuță Marian-Florian PSD DA
164. Săpunaru Nini PNL DA
165. Sârb Gheorghe PD-L DA
166. Scutaru Adrian George PNL DA
167. Seres Dénes UDMR DA
168. Sóki Béla UDMR DA
169. Soporan Vasile Filip PSD DA
170. Stan Ioan PSD DA
171. Stanciu Anghel PSD DA
172. Stativă Irinel Ioan PSD DA
173. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
174. Stoica Ion PD-L DA
175. Străchinaru Petre PD-L DA
176. Strungă Emil PNL DA
177. Șandru Marcela Lavinia - DA
178. Știrbeț Cornel PD-L DA
179. Tabără Valeriu PD-L DA
180. Tămagă Constantin PSD DA
181. Tănăsescu Tudor PSD DA
182. Timar Liviu PSD DA
183. Todoran Pavel PSD DA
184. Toró Tiberiu UDMR DA
185. Tudor Marcu PRM DA
186. Tudose Mihai PSD DA
187. Turc Ioan PNL DA
188. Țundrea Ioan PC DA
189. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
190. Ujeniuc Dragoș PNL DA
191. Ungureanu Petre PD-L DA
192. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
193. Vainer Aurel Minoritati DA
194. Varga Attila UDMR DA
195. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
196. Vasile Aurelia PSD DA
197. Vladu Iulian PD-L DA
198. Vlase Petru Gabriel PSD DA
199. Vlădoiu Aurel PSD DA
200. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
201. Voinea Florea PSD DA
202. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
203. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
204. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 26 ianuarie 2022, 18:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro