Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.02.2008 > 12:40 Versiunea pentru printare
Marți, 5 februarie 2008, ora 12:40

Poziție pe
ordinea de zi:
11
Subiect vot: Vot final
PL 766/2007 pentru modificarea anexei la Legea arendării nr.16/1994
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:239 81 32 18 54 19 12 12 11
- voturi pentru (DA):236 81 32 17 53 19 11 12 11
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Almășan Liviu PD-L DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Antal Árpád-András UDMR DA
11. Antal István UDMR DA
12. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
13. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
14. Ardelean Lia PC DA
15. Avram Dumitru PRM DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Bălu Marius PD-L DA
18. Bănicioiu Nicolae PSD DA
19. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
20. Becșenescu Dumitru - DA
21. Bentu Dumitru PSD DA
22. Bivolaru Ioan PSD DA
23. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
24. Bleotu Vasile PSD DA
25. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
26. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
27. Bónis István UDMR DA
28. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
29. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
30. Buciu Angela PRM DA
31. Buciuta Ștefan Minoritati DA
32. Buda Daniel PD-L DA
33. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L DA
34. Burnei Ion PSD DA
35. Butnaru Vasile PSD DA
36. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
37. Calimente Mihăiță PNL DA
38. Canacheu Costică PD-L DA
39. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
40. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
41. Călin Ion PSD DA
42. Chiper Gheorghe PSD DA
43. Chiș Filonaș PSD DA
44. Cindrea Ioan PSD DA
45. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
46. Ciontu Corneliu PC DA
47. Ciopraga Mircea PNL DA
48. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
49. Cliveti Minodora PSD DA
50. Cocrea Olguța - DA
51. Codîrlă Liviu PD-L DA
52. Constantinescu Viorel PSD DA
53. Cutean Vasile Emilian PSD DA
54. Diaconescu Marin - DA
55. Diaconescu Renică PNL DA
56. Dobre Traian PNL DA
57. Dorneanu Valer PSD DA
58. Dragomir Gheorghe PNL DA
59. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
60. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
61. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
62. Dumitrescu Liana Minoritati DA
63. Dumitrescu Zamfir - DA
64. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
65. Dumitriu Mihai PSD DA
66. Dumitru Ion PSD DA
67. Dușa Mircea PSD DA
68. Erdei Dolóczki István UDMR DA
69. Eserghep Gelil PRM DA
70. Faina Constantin PC DA
71. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
72. Florea Damian PC -
73. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
74. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
75. Fuia Stelian PD-L DA
76. Furo Iuliu Ioan PRM DA
77. Gabor Gheorghe PNL DA
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
79. Găleteanu Monalisa PSD DA
80. Georgescu Filip PSD DA
81. Gerea Andrei Dominic PNL DA
82. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
83. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
84. Ghișe Ioan PNL DA
85. Giurgiu Mircia - DA
86. Glăvan Ștefan PC DA
87. Godja Petru PSD DA
88. Gonțea Ion PD-L DA
89. Grigore Dan PD-L DA
90. Grosaru Mircea Minoritati DA
91. Gușă Cozmin Horea - DA
92. Hanganu Romeo Octavian - DA
93. Hellvig Eduard Raul PC DA
94. Hogea Vlad Gabriel PC DA
95. Hoinaru Marian PD-L DA
96. Iancu Iulian PSD DA
97. Ibram Iusein Minoritati DA
98. Igaș Traian Constantin PD-L DA
99. Ignat Miron Minoritati DA
100. Ilie Cristian PD-L DA
101. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
102. Iordache Florin PSD DA
103. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
104. Iriza Marius PRM DA
105. Iustian Mircea Teodor PD-L DA
106. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
107. Kelemen Hunor UDMR DA
108. Kerekes Károly UDMR DA
109. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
110. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
111. Kovacs Attila UDMR DA
112. Lakatos Petru UDMR DA
113. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
114. Lificiu Petru PD-L DA
115. Longher Ghervazen Minoritati DA
116. Macaleți Costică PSD DA
117. Magheru Paul PRM DA
118. Man Mircea PD-L DA
119. Manta Pantelimon PNL DA
120. Marian Dan Mihai PNL DA
121. Marin Constantin PSD DA
122. Martin Eduard-Stelian PSD DA
123. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
124. Máté András-Levente UDMR DA
125. Matei Cătălin Lucian PSD DA
126. Mazăre Alexandru PSD DA
127. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
128. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
129. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
130. Mătușa Tudor PRM DA
131. Meir Nati - DA
132. Merce Ilie PRM DA
133. Micula Cătălin PNL DA
134. Mihalache Sorin Dan PSD DA
135. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
136. Mircea Costache PRM DA
137. Mircovici Niculae Minoritati DA
138. Mironescu Laurențiu PD-L DA
139. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
140. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
141. Mocanu Alexandru PD-L DA
142. Mocanu Vasile PSD DA
143. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
144. Mocioalcă Ion PSD DA
145. Mohora Tudor PSD DA
146. Moisoiu Adrian PRM DA
147. Moldovan Emil Radu PSD DA
148. Momanu Corneliu PD-L DA
149. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
150. Munteanu Ioan PSD DA
151. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
152. Nassar Rodica PSD DA
153. Năstase Adrian PSD DA
154. Nedelcu Gabriela PSD DA
155. Nica Dan PSD DA
156. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
157. Nicolicea Eugen PSD DA
158. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
159. Nosa Iuliu PSD DA
160. Oancea Viorel PD-L DA
161. Olarean Aurel PD-L DA
162. Oltean Ioan PD-L DA
163. Olteanu Bogdan PNL DA
164. Oprea Gabriel PSD DA
165. Ovidenie Costel - DA
166. Palăr Ionel PNL DA
167. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
168. Păun Nicolae Minoritati DA
169. Petrea Constantin PD-L DA
170. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
171. Ponta Victor-Viorel PSD DA
172. Popa Cornel PNL DA
173. Popa Nicolae PNL DA
174. Popeangă Petre PRM DA
175. Popescu Dan Ioan PC DA
176. Popescu Ionica Constanța PC DA
177. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
178. Pruteanu Vasile PD-L DA
179. Puchianu Ioan Dumitru PD-L NU
180. Pupeză Viorel PSD DA
181. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
182. Pușcaș Vasile PSD DA
183. Pușcă Mircea Valer PNL DA
184. Radan Mihai Minoritati DA
185. Rădulescu Cristian PD-L DA
186. Rogin Marius PD-L DA
187. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
188. Rus Ioan Aurel PRM Abținere
189. Rusu Liviu Alin PSD DA
190. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
191. Sanda Victor PSD DA
192. Sandu Gabriel PD-L DA
193. Sandu-Capră Mihai PNL DA
194. Sasu Ion PSD DA
195. Săniuță Marian-Florian PSD DA
196. Sârb Gheorghe PD-L DA
197. Sârbu Marian PSD DA
198. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
199. Scutaru Adrian George PNL DA
200. Seres Dénes UDMR DA
201. Sirețeanu Mihail PSD DA
202. Sóki Béla UDMR DA
203. Soporan Vasile Filip PSD DA
204. Stan Ioan PSD DA
205. Stan Ion PSD DA
206. Stanciu Anghel PSD DA
207. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
208. Stănescu Mircea PSD DA
209. Stoica Ion PD-L DA
210. Străchinaru Petre PD-L DA
211. Szekely Levente Csaba UDMR DA
212. Șandru Marcela Lavinia - DA
213. Știrbeț Cornel PD-L DA
214. Știreanu Octavian PSD DA
215. Știucă Alecsandru PSD DA
216. Tabără Valeriu PD-L DA
217. Tamás Sándor UDMR DA
218. Tămagă Constantin PSD DA
219. Tănăsescu Tudor PSD DA
220. Tărniceru Petru PSD DA
221. Timar Liviu PSD DA
222. Timiș Ioan PNL DA
223. Todoran Pavel PSD DA
224. Toma Florentina Marilena PSD DA
225. Toma Horia-Victor PNL DA
226. Tudor Constantin PD-L DA
227. Tudor Marcu PRM DA
228. Tudose Mihai PSD DA
229. Ujeniuc Dragoș PD-L DA
230. Ungureanu Petre PD-L DA
231. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
232. Ursărescu Dorinel PNL DA
233. Varga Attila UDMR DA
234. Vlădoiu Aurel PSD DA
235. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
236. Voinea Florea PSD DA
237. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
238. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
239. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 2 octombrie 2022, 5:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro