Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.06.2022 > 13:57 Versiunea pentru printare
Marți, 21 iunie 2022, ora 13:57

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:264 93 62 44 16 17 14 18

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Aelenei Dănuț -
5. Albișteanu Mihail AUR
6. Albotă Emil-Florin PSD
7. Alda Adrian PSD
8. Alexandru Victoria-Violeta -
9. Alexe Florin-Alexandru PNL
10. Amet Varol Minoritati
11. Andrei Alexandru-Ioan PNL
12. Andronache Gabriel PNL
13. Apostol Alin-Gabriel USR
14. Ardelean Ben-Oni PNL
15. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
16. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Costel PNL
23. Barbu Florin-Ionuț PSD
24. Barcari Rodica-Luminița PNL
25. Barna Ilie Dan USR
26. Bălășoiu Aurel PSD
27. Băltărețu Viorel USR
28. Bejinariu Eugen PSD
29. Bende Sándor UDMR
30. Benedek Zacharie UDMR
31. Biró Rozália-Ibolya UDMR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Blaga Daniel-Codruț USR
35. Bode Lucian Nicolae PNL
36. Bola Bogdan-Alexandru -
37. Bota Călin-Ioan PNL
38. Botez Mihai-Cătălin USR
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
40. Buican Cristian PNL
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bulai Oana-Gianina PSD
43. Burciu Cristina PNL
44. Buzoianu Diana-Anda USR
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Calotă Florică Ică PNL
47. Cambera Oana-Alexandra USR
48. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
49. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
50. Cătăuță Ana-Maria PSD
51. Căuș Vasile-Aurel PNL
52. Chelaru Mircia AUR
53. Chichirău Cosette-Paula USR
54. Chira Claudiu-Martin -
55. Chirilă Virgil Alin PSD
56. Ciofu Cătălina PNL
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciornei Radu Tudor USR
59. Ciubuc Ciprian -
60. Cîtea Vasile PSD
61. Coarnă Dumitru -
62. Coleșa Ilie-Alin AUR
63. Cozma Adrian-Felician PNL
64. Cristescu Radu-Mihai PSD
65. Cristian Brian USR
66. Crîstici Ognean Minoritati
67. Crușoveanu Marian PNL
68. Csép Éva-Andrea UDMR
69. Cupșa Ioan PNL
70. Damian Romulus-Marius PSD
71. Dancă Ionel -
72. Dămureanu Ringo AUR
73. Dehelean Silviu USR
74. Dinu Cristina-Elena PSD
75. Drancă Andrei-Iulian USR
76. Drulă Cătălin USR
77. Dumitrache Ileana Cristina PSD
78. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
79. Dumitru Florian-Emil PNL
80. Dunava Costel Neculai PSD
81. Enachi Raisa AUR
82. Farago Petru UDMR
83. Fădor Angelica PNL
84. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
85. Fălcoi Nicu USR
86. Fechet Mircea PNL
87. Feodor Silviu Minoritati
88. Fifor Mihai-Viorel PSD
89. Firczak Iulius Marian Minoritati
90. Florea Daniel PSD
91. Florea Oana-Consuela PSD
92. Floroiu Ionel PSD
93. Flucuș Dumitru AUR
94. Focșa Dumitru-Viorel AUR
95. Folescu Cornel-Vasile PSD
96. Gál Károly UDMR
97. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
98. Gavrilă Anamaria -
99. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
100. Georgescu Nicolae PSD
101. Gheba Daniel-Sorin USR
102. Gheorghe Andrei Daniel PNL
103. Ghiță Daniel-Florin PSD
104. Giugea Nicolae -
105. Giurgiu Adrian USR
106. Gliga Dumitrița PSD
107. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
108. Grecu Ion-Cătălin PSD
109. Grindeanu Sorin Mihai PSD
110. Grosaru Andi-Gabriel -
111. Gudu Michael PNL
112. Hajdu Gábor UDMR
113. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
114. Havârneanu Filip USR
115. Hărătău Elena PNL
116. Holban Georgeta-Carmen PSD
117. Horga Maria-Gabriela PNL
118. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
119. Huțu Alexandra PSD
120. Iancu Marius-Ionel PSD
121. Ibram Iusein Minoritati
122. Ichim Cristian-Paul USR
123. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
124. Ilie Victor USR
125. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
126. Intotero Natalia-Elena PSD
127. Ion Stelian-Cristian USR
128. Ivan Bogdan-Gruia PSD
129. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
130. Kelemen Attila UDMR
131. Kelemen Hunor UDMR
132. Kiss János PNL
133. Kocsis-Cristea Alexandru -
134. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
135. Könczei Csaba UDMR
136. Ladányi László-Zsolt UDMR
137. Lasca Mihai Ioan -
138. Lazăr Ion-Marian USR
139. Lazăr Teodor USR
140. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
141. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
142. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
143. Lungu Romeo-Daniel PSD
144. Lupu Andrei-Răzvan -
145. Macovei Silviu Nicu PSD
146. Magyar Loránd-Bálint UDMR
147. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
148. Mang Ioan PSD
149. Manta Claudiu PSD
150. Marin Laurențiu-Daniel PSD
151. Mărculescu Dumitru PNL
152. Mărgărit Mitică-Marius PSD
153. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
154. Miftode Marius-Andrei USR
155. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
156. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
157. Miklós Zoltán UDMR
158. Mina Marian PSD
159. Mircea Florin PSD
160. Miruță Radu-Dinel USR
161. Miuțescu Gheorghe Adrian -
162. Moisin Radu-Marin PNL
163. Moldovan Sorin-Dan PNL
164. Molnar Ervin PNL
165. Molnar Radu-Iulian USR
166. Morar Olivia-Diana PNL
167. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
168. Munteanu Remus PSD
169. Murariu Oana USR
170. Muraru Iulian-Alexandru PNL
171. Mușoiu Ștefan PSD
172. Nacov Gheorghe Minoritati
173. Nassar Rodica PSD
174. Năcuță Sorin PNL
175. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
176. Neaga Florian-Claudiu PSD
177. Neagu Denisa-Elena USR
178. Neață Eugen PSD
179. Nechita Aurel PSD
180. Niță Nicu PSD
181. Orban Ludovic -
182. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
183. Oteșanu Daniela PSD
184. Özmen Oana-Marciana PNL
185. Pambuccian Varujan Minoritati
186. Pavelescu Nicolae PSD
187. Pecingină Gheorghe PNL
188. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
189. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
190. Piper-Savu Florin PSD
191. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
192. Polak Tudor PNL
193. Pop Rareș Tudor USR
194. Popa Alexandru PNL
195. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
196. Popescu Dan-Cristian PSD
197. Popescu Vlad-Piedone PSD
198. Popica Eduard-Andrei PSD
199. Predoiu Marian-Cătălin PNL
200. Presură Alexandra PSD
201. Prișcă Răzvan Sorin PNL
202. Prună Cristina-Mădălina USR
203. Prunean Alin-Costel USR
204. Pușcașu Lucian-Florin AUR
205. Rasaliu Marian-Iulian PSD
206. Rizea Cristina Camelia -
207. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
208. Roșca Mircea PNL
209. Rujan Dumitru PNL
210. Rusu Daniel-Gheorghe -
211. Salan Viorel PSD
212. Sas Lóránt-Zoltan USR
213. Seidler Cristian-Gabriel USR
214. Seres Dénes UDMR
215. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
216. Simonis Alfred - Robert PSD
217. Solomon Adrian PSD
218. Stancu Ionel Minoritati
219. Stancu Paul PSD
220. Stativă Irinel Ioan PSD
221. Stănescu Vetuța PNL
222. Stângă George-Cătălin PNL
223. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
224. Stoica Ciprian-Titi AUR
225. Stoica Elena PSD
226. Stroe Ionuț-Marian PNL
227. Suciu Sebastian-Ilie AUR
228. Suciu Vasile-Daniel PSD
229. Szabó Ödön UDMR
230. Șerban Gianina AUR
231. Șimon Gheorghe PSD
232. Șișcu George PNL
233. Șoldan Gheorghe PSD
234. Tanasă Dan AUR
235. Tănăsescu Alina-Elena PSD
236. Tătaru Nelu PNL
237. Teniță Dragoș-Cătălin USR
238. Teodoroiu Simona-Maya PSD
239. Terente Eugen USR
240. Tobă Francisc -
241. Toda Daniel-Liviu USR
242. Todosiu Beniamin USR
243. Toma Ilie PSD
244. Toma Vasilică PSD
245. Trăilă Cristina PNL
246. Trif Bogdan Gheorghe PSD
247. Tudorache Daniel PSD
248. Tuhuț Radu-Marcel PSD
249. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
250. Turcan Raluca PNL
251. Tușa Adriana Diana PSD
252. Țachianu Marian PSD
253. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
254. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
255. Varga Glad-Aurel PNL
256. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
257. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
258. Vîlceanu Dan PNL
259. Volosatîi Boris AUR
260. Vulpescu Ioan PSD
261. Weber Mihai PSD
262. Zakarias Zoltán UDMR
263. Zetea Gabriel-Valer PSD
264. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 10 august 2022, 23:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro