Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2019 > 10:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 iunie 2019, ora 10:12

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România
- prezenți:94 46 23 8 4 3 1 7 2
- voturi pentru (DA):94 46 23 8 4 3 1 7 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Bontea Vlad PSD DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
16. Calotă Florică Ică ALDE DA
17. Căciulă Aurel PSD DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Cîtea Vasile PSD DA
23. Cocoș Vasile PSD DA
24. Dinu Cristina-Elena PSD DA
25. Dobre Victor Paul PNL DA
26. Dunava Costel Neculai PSD DA
27. Erdei Dolóczki István UDMR DA
28. Farago Petru UDMR DA
29. Floroiu Ionel PSD DA
30. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Gavrilă Camelia PSD DA
33. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
34. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
35. Gherman Dumitru PSD DA
36. Giugea Nicolae PNL DA
37. Goga Octavian PSD DA
38. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
39. Halici Nicușor PSD DA
40. Hărătău Elena PSD DA
41. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
42. Huncă Mihaela PRO România DA
43. Ion Stelian-Cristian USR DA
44. Ioniță Antoneta PNL DA
45. Iordache Florin PSD DA
46. Itu Cornel PSD DA
47. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
48. Lazăr Sorin PSD DA
49. Longher Victoria Minoritati DA
50. Lovin Dumitru ALDE DA
51. Lungu Tudorița PNL DA
52. Lupescu Dumitru USR DA
53. Manole Petre-Florin PSD DA
54. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
55. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
56. Mușoiu Ștefan PSD DA
57. Neagu Nicolae PNL DA
58. Nistor Laurențiu PSD DA
59. Niță Nicu PSD DA
60. Nosa Iuliu PSD DA
61. Paraschiv Rodica PSD DA
62. Păle Dănuț PSD DA
63. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
64. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
65. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
66. Popa Florin PSD DA
67. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
68. Prună Cristina-Mădălina USR DA
69. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
70. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
71. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
72. Roman Florin-Claudiu PNL DA
73. Romanescu Cristinel PNL DA
74. Roșca Lucreția PSD DA
75. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
76. Simonis Alfred - Robert PSD DA
77. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
78. Spânu Ion PRO România DA
79. Stancu Florinel PSD DA
80. Stativă Irinel Ioan PSD DA
81. Stănescu Alexandru PSD DA
82. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
83. Șarapatin Elvira PSD DA
84. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
85. Șovăială Constantin PNL DA
86. Teiș Alina PSD DA
87. Terea Ioan PSD DA
88. Tîlvăr Angel PSD DA
89. Toma Ilie PSD DA
90. Trăilă Cristina PNL DA
91. Varga Vasile PNL DA
92. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
93. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 august 2022, 22:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro