Paul CIOBANU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.27 MUREȘ
data validarii: 18 iunie 1990

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - oct. 1992 - Chestor
 feb. - aug. 1992 
 iun. 1990 - feb. 1992 

Formatiunea politica:
 
PUNR-Partidul Unității Naționale Române

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Unității Naționale a Românilor 

Comisii permanente
Comisia juridică, de disciplină și imunități

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Australia 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Federală Germania 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Franceză - Adunarea Națională