Activitate parlamentară
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Adunarea Deputaților > Nicolae Ciobanu Versiunea pentru printare

Nicolae CIOBANU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.29 OLT
data validarii: 18 iunie 1990
data încetarii mandatului: 9 martie 1992 - demisie - HCD nr.12/1992

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Comisii permanente
Comisia pentru învățământ, știință, tineret, sport

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea - până în mar. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei - până în mar. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Canada - până în mar. 1992

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 26 septembrie 2022, 2:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro