Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Vasile Silvian Ciupercă > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Vasile Silvian CIUPERCĂ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 14/02.02.2004 L199/2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Căzănești, județul Ialomița Lege 134/2004
2. 15/02.02.2004 L210/2004 Propunere legislativă privind înființarea comunei Buești prin reorganizarea comunei Albești județul Ialomița respinsa
definitiv
3. 17/02.02.2004 L211/2004 Propunere legislativă privind înființarea comunei Roșiori prin reorganizarea comunei Movilița județul Ialomița respinsa
definitiv
4. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
5. 580/08.11.2002   Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr.414 din 26 iunie 2002 privind impozitul pe profit. respinsa
definitiv
6. 599/21.11.2002   Propunere legislativă privind înființarea comunei Traian, județul Ialomița. respinsa
definitiv

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 26 ianuarie 2022, 23:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro