Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
votul electronic
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Marin Almăjanu > Întrebari si interpelari Versiunea pentru printare

Marin ALMĂJANU
Întrebari si interpelari adresate Guvernului în legislatura 2004-2008

  1. Întrebarea nr.694A/09-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

  2. Întrebarea nr.695A/09-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

  3. Întrebarea nr.760A/22-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

  4. Întrebarea nr.761A/22-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

  5. Întrebarea nr.813A/30-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

  6. Întrebarea nr.814A/30-11-2005
    Referitor la pachetul legislativ privind sănătatea.

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 august 2022, 19:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro