Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Sărmaș Ioan-Sabin PNL  
2. Vicepreședinți Berescu Monica-Elena USR  
3.   Ivan Bogdan-Gruia
vicepreședinte din 23 feb. 2021
PSD  
4.   Stroe Ionuț-Marian
vicepreședinte din 9 mar. 2022
PNL 02.03.2022
5. Secretari Miruță Radu-Dinel USR  
6.   Popa Radu Mihai
secretar din 23 feb. 2021
PSD  
7. Membri Axinia Adrian-George AUR 01.02.2021
8.   Blaga Daniel-Codruț USR 24.02.2021
9.   Buzoianu Diana-Anda USR  
10.   Cazan Laurențiu-Nicolae PNL 02.03.2022
11.   Coleșa Ilie-Alin AUR 21.06.2022
12.   Gliga Dumitrița PSD  
13.   Moldovan Sorin-Dan PNL  
14.   Molnar Radu-Iulian USR 02.03.2022
15.   Popescu Dan-Cristian PSD 05.04.2022
16.   Popescu Pavel PNL  
17.   Popescu Vlad-Piedone PSD  
18.   Șandru Cosmin PNL 13.04.2022
19.   Toda Daniel-Liviu Neafiliați  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
2. Secretari Ivan Bogdan-Gruia PSD 23.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Apjok Norbert Neafiliați   10.02.2021
2. Hurduzeu Florin-Silviu PSD   24.02.2021
3. Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați   03.11.2021
4. Păunescu Silviu-Titus AUR 01.02.2021 21.06.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 9 august 2022, 16:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro